Nasze oliwy

Spotkanie smaku i dobrego samopoczucia
Każda oliwa Costa d’Oro posiada swoją osobowość, swój aromat, kolor, który ją charakteryzuje i typ konsumenta, dla którego jest stworzona i któremu jest dedykowana. Costa d’Oro ożywia swoje oliwy myśląc zawsze o dobrym sampoczuciu swoich konsumentów oferując smak i harmonię na naszych stołach.

Klasyka

Classic Extra Vergine

Classic Extra Vergine

Dla wszystkich, którzy cenią zrównoważony smak i gwarantowaną wysoką jakość każdego dnia.

L'Italiano Fruttato

L’extra vergine italiano

Oliwa Extra Vergine IL Frutatto pochodzi z oliwek zebranych w określonym, wczesnym stadium dojrzewania. Jest intensywna w smaku i o doskonałych właściwościach organoleptycznych.

Oliva

Złocista i delikatna

Złocista i finezyjna nuta, która delikatnie osiada na naszych daniach. Olio di Oliva Costa d’Oro to mieszanka rafinowanych oliw z oliwek i wysokiej jakości oliwy extra vergine.

Nie filtrowane

Biologico

100% nie filtrowana, pochodząca z upraw biologicznych

100% nie filtrowana, tłoczona na zimno, pochodząca z upraw biologicznych, dostarcza na nasz stół naturę i waloryzuje ją w czysty i prosty sposób.

l'Integrale

Z prasy tłoczącej na Twój stół każdego dnia

L’Integrale to niefiltrowana oliwa extra vergine, tłoczona na zimno, wyselekcjonowana tak, aby zachować nienaruszony smak świeżo wyciśniętej oliwy.

il Grezzo

Włoska, niefiltrowana jak nakazuje tradycja.

Il Grezzo to oliwa extra vergine pochodząca w 100% z włoskich oliwek. Jak nakazuje tradycja jest niefiltrowana i tłoczona na zimno. Posiada intensywny smak i owocowy aromat.

Specjały

il Veg

Dla diety wegańskiej i wegetariańskiej

Organiczna, niefiltrowana, wzbogacona o witaminę B12. Jest szczególnie polecana dla wegan i w diecie wegetariańskiej.

Vitapiù

Dla dobrego samopoczucia

5 olejów, 5 sposobów aby pomóc Ci być w formie: pestki winogron, len, słonecznik, kukurydza i ryż. Ten olej sprawi, że Twoja kuchnia będzie delikatna i lekka.

Organiczny

Biologico

100% nie filtrowana, pochodząca z upraw biologicznych

Nie filtrowana, tłoczona na zimno, z upraw biologicznych, dostracza na nasz stół naturę i waloryzuje ją w czysty i prosty sposób.

Gourmet

Gourmet - Cytryna

Dodatkowy smak dla Twoich potraw

Gourmet mają specjalne zadanie czyli ulepszac, harmonizować i podkreślać sałaty, gotowane warzywa, dania mięsne i rybne.

Oleje z nasion

Rice Bran

Rice Bran

Olej z ryżu jest zdrowym olejem jadalnym, zawierającym witaminy, przeciwutleniacze, składniki odżywcze o delikatnym i lekkim smaku.

Vinacciolo

Olej z pestek winogron Vinacciolo

Vinacciolo ma lekki smak i delikatny aromat. Może być stosowany do dodawania daniom smaku lub do przygotowywania całych potraw.